Navigation

Fotogaléria

 • Dôležitý oznam!

  Nová stránka školy je od 1. 9. 2019 na adrese http://www.skolasvr.edupage.sk

 • Prihlasovanie a iné informácie!

  Milí rodičia,

  Po ukončení skúšobnej prevádzky nového informačného systému (IS) - prechádzame z eŠkoly na aSc agendu, teda EduPage - a zapojení všetkých potrebných zariadení Vám posielame nasledovné informácie:

  Zabudnite, prosím – na všetky doteraz používané a zaslané prístupové heslá (do školy na webe, aj tie, posielané pred pár dňami).

  Hlavnou informačnou stránkou školy sa stáva www.skolasvr.edupage.sk , kde budú bývať všetky informácie pre ZŠ aj G. Na tejto stránke sa budete môcť prihlasovať a prezerať si známky svojich detí, odhlasovať, prípadne vyberať obedy, komunikovať s vyučujúcimi a mnoho ďalších možností.

 • Organizácia začiatku š. roka

  Organizácia začiatku školského roka

  2019/2020

  Školské vyučovanie sa začína 2. septembra 2019

  • Zraz nových žiakov (príma): 8,30 pred školou, ostatní o 8.30 v triede
  • Slávnostná sv. omša vo farskom kostole je o 10.00 hod. pre gymnázium a 2. st. ZŠ
  • Predpokladané ukončenie prvého dňa: 12.00 hod.
  • Vydávanie obedov: 11.00 hod. – 12.00 hod.

  Poznámka: od utorka sa učí podľa rozvrhu

 • Zmena ceny obedov pre gymnázium:

  Zmena ceny obedov pre gymnázium - viď v ponuke Školská jedáleň v ľavom menu.

 • Prosíme rodičov, aby sa este nikam neprihlasovali, pokyny k prihlasovaniu ešte len budú posielané!

 • Nové informácie

  Vážení rodičia!

  Z dôvodu prechodu na nový informačný systém (z eŠkoly na ASC agendu a eduPage) je potrebné uskutočniť nasledovné zmeny:

  - 2.9. (1. školský deň vyučovania) dostanú všetci žiaci od 2. ročníka vyššie prostredníctvom triednych učiteľov (na triednických hodinách) nové čipy výmenou za starý čip, ktorý žiaci používali v školskej jedálni. V prípade, že žiak nemal, resp. nevrátil pôvodný čip, je nutné doniesť vratnú zálohu 5€.

  - Noví žiaci a žiaci 1. ročníka ZŠ aj G (ich zákonní zástupcovia) dostanú nové čipy u tajomníčky školy za zálohu 5€. Zároveň im budú poskytnuté aj všetky informácie a prihlasovacie údaje (úradné hodiny pani tajomníčky pozri koniec tohto oznamu).

 • Variabilné symboly a informácie o stravnom nájdete v menu Školská jedáleň v ľavom menu.

 • Úradné hodiny počas prázdnin sú každú stredu od 9.00 hod. do 12.00 hod.

 • Oslava 25. výročia založenia našej školy sa dostala aj do náboženskej relácie Slovenskej televízie (relácia o škole začína od 5min.25s. a trvá do 17min.) Záznam si môžete pozrieť tu.https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14119/190329

 • Na konci školského roka sa uskutočnil poznávací výlet v Škótsku. Cesta viedla cez mesto Amsterdam, kde sme navštívili múzeum venované Anne Frankovej, poobede presun na trajekt do New Castle. Žiaci videli veľa pamiatok - mesto Edinburgh, hrad v meste, korunovačné klenoty. Wallace Monument – pamätník škótskeho vlastenca, bojovníka za nezávislosť Škótska „Brave Heart – Mel Gibson“, hrad Stirling Castle – Stirling je mesto, ktoré z historického hľadiska zohralo kľúčovú úlohu v škótskych dejinách, hlavne pri viacerých bitkách za nezávislosť. Hrad Stirling patrí medzi najkrajšie v celom Škótsku. Rosslyn Chapel - kaplnka, kde sa okrem iného natáčala časť Da Vinciho kódu. Taktiež mali príležitosť vidieť Highlands vysočiny, domov divokej zvery a záhadných tvorov, Ben Nevis - najvyššiu horu v Británii - výška 1344 m, cesta smerovala k hlbokému, temnému neprebádanému jazeru Loch Ness, na brehu ktorého sa nachádza zrúcanina hradu Urguard Castle. Na ceste späť prechádzali mestom Cambridge, absolvovali omšu v kostole. Jeden deň strávili v Londýne, povozili sa na London Eye, navštívili Tower, Greenwich, videli Houses of Parliament, Big Ben, Trafalgar Square, Piccadilly. Žiaci boli ubytovaní v rodinách, zažili originál rodinnú škótsku domácu atmosféru a ochutnali typické jedlo. Počas 3 dní navštevovali jazykovú školu, kde si preverili svoje vedomosti a zručnosti v anglickom jazyku. FOTO TU

 • 18. 6. 2019

  Aktualizovali sme modul Prijímacie pohovory

 • Blíži sa koniec školského roku, preto si nezabudnite predĺžiť platnosť svojho preukazu ISIC na dopravu, aby ste mohli využívať všetky jeho výhody aj cez prázdniny. Novinkou je možnosť predĺženia platnosti prostredníctvom aplikácie UBIAN.

 • V krajskom kole súťaže Slávik Slovenska získala Barborka Kružliaková zo sekundy krásne 2.miesto. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu našej školy.

 • Dňa 4.6.2019 prezident Andrej Kiska prijal finalistov celoštátneho kola OĽOlympiády ľudských práv, zagratuloval a poďakoval im za ich snaženie. Delegácie sa zúčastnila aj naša študentka Ester Viktória Ziffová.

 • Naši chlapci sa zúčastnili futbalového turnaja ,,O putovný pohár starostu mestskej časti Bratislava-Petržalka''. Celý turnaj bez jedinej prehry zaslúžene vyhrali :)

 • Naši žiaci sa ako víťazi okresného kola v hádzanej zúčastnili aj krajského kola, kde obsadili výborné 3.miesto.

 • Žiaci sekundy absolvovali exkurziu na hasičskej stanici. Fotky z ich výcviku tu.

 • Výsledky prijímacích pohovorov pre šk.rok 2019/2020

  Informácie o zápise

  Rozhodnutie o prijatí resp. neprijatí bude odoslané zákonnému zástupcovi každého žiaka doporučenou poštou najneskôr 20.5.2019 na adresu uvedenú na prihláške na štúdium. Proti rozhodnutiu o prijatí resp. neprijatí žiaka možno podať žiadosť o preskúmanie tohto rozhodnutia do 15 dní odo dňa jeho doručenia. Žiadosť o preskúmanie tohto rozhodnutia sa podáva riaditeľke školy.

  Zápis prijatých žiakov sa bude konať v dňoch:

  22. mája 2019 od 8.00 hod. do 15.30 hod. a 24. 5. od 8.00 do 15.30 hod.

Streda 7. 12. 2022

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu (DofE)

Naša škola sa zapojila do projektu KRUH OBEHOVÉHO HOSPODÁRSTVA

Naši partneri

 

Počet návštev: 2497463

Novinky

Kontakt

 • Spojená škola Svätej Rodiny - GYMNÁZIUM
  Gercenova 10
  851 01 Bratislava
 • 0917 163 071 - riaditeľka školy
  02/6353 0041 - zástupkyňa pre gymnázium
  02/38 1111 78 - sekretariát
  0914 109 109 - vedúca jedálne, e-mail: jedalensvr@gmail.com